Město Albrechtice

PŘEHLED AKTUALIT Z MĚSTA ALBRECHTIC

Město vyvěsilo vlajku města před budovou městského úřadu

Datum: 13. 5. 2024

Od dnešního dne bude na stožáru před městským úřadem stále vlát vlajka Města Albrechtic, která se stala symbolem města již v roce 1998.

Nová kapitola pro Celní ulici: cukrářská výroba se mění na bytový dům

Datum: 13. 5. 2024

Město Albrechtice se chystá oživit ulici Celní díky přeměně bývalé cukrářské výrobny na moderní bytový dům. Tento projekt, iniciovaný darem od Moravskoslezského kraje, je reakcí na rostoucí poptávku po bydlení ve městě.

Den matek

Datum: 12. 5. 2024

Přejeme všem maminkám den plný lásky a radosti. Děkujeme vám za všechno, co pro nás děláte!

Informace pro občany

Datum: 10. 5. 2024

Obnova operátu novým mapováním v katastrálním území Valštejn (intravilán obce).

Májové posezení s Dechovou hudbou Město Albrechtice

Datum: 10. 5. 2024

Zveme vás na májové posezení s Dechovou hudbou Město Albrechtice, které se koná v neděli 26. května ve 14 hodin v parku Bedřicha Smetany.

Odstávka elektřiny

Datum: 10. 5. 2024

Upozorňujeme občany, že ve středu 29. 5. dojde k přerušení dodávky elektrické energie.

Nové parkoviště u autobusového nádraží

Datum: 9. 5. 2024

Blíží se výstavba nového parkoviště mezi prodejnou potravin a restaurací. Získaná dotace pokryje 85 % veškerých nákladů. Stavební práce zahájíme během letních prázdnin.

ZSMA Mount Everest 2024

Datum: 9. 5. 2024

ZŠ Město Albrechtice zve na ZSMA Mount Everest 2024. Akce se koná 29. května od 14 hodin v budově ZŠ.

Město Albrechtice si připomíná 79. výročí konce 2. světové války

Datum: 8. 5. 2024

Představitelé města za doprovodu dechové hudby uctili památku obětí druhé světové války položením květin a věnců na pietních místech.

Svoz odpadu proběhne i ve středu 8. května

Datum: 7. 5. 2024

Připomínáme občanům, že svoz komunálního odpadu proběhne také ve svátek - ve středu 8. května.

Zobrazeno 1-10 ze 2599

paticka-foto